Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

• This topic is empty.
מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
    ארז גיבלי
    משתתף

שלום,

אני גר בדירת גן בבניין מגורים.
    בצד מסתור הכביסה בין 2 קירות הצבתי פרגולה שאושרה ע"י הגורמים, וכעת לאחר אישור קירוי שקוף הנחתי סנטף שקוף.
    בחזית התקנתי מרקיזה יורדת.
    במהלך שנים רבות ביקרו אצלי פקחי עירייה ואישרו את הדבר.
    הפקח האחרון שביקר אצלי לפני כ3 חודשים ביקש להסיר את הסנטף עד לקבלת אישור להצבה אחרת יפנה להליכים(דבר שאושר לאחר מכן) ולאחריו רשם לי שמבחינתו הוא סוגר את התיק.
    לאחרונה קיבלתי תלונה ממפקח רישום מקרקעין שיש תלונה על סגירת חדר במסתור כביסה.
    כמובן שאין שם שום חדר.

אשמח לדעת האם זה חוקי או שישנה בעיה

ארז מירב
    מנהל בפורום

תלונה- מפקח על רישום המקרקעין

שלום, כנראה שאחד השכנים הגיש תלונה למפקח על הרישום. מה שצריך לעשות זה לקבל אישור בכתב מהוועדה המקומית על העדר חריגות בניה ולשלוח במכתב רשום למפקח על הרישום.

ארז מירב -meirav.com" target="_blank">יועץ מומחה לנושאי תכנון ורישוי        

ארז מירב
    יועץ מומחה בתחום התכנון והרישוי,
    הכנת חוות דעת לבימ"ש ויעוץ אדריכלי כללי
    erezmeirav1@gmail.com
    erez-meirav.com

ארז גיבלי
    משתתף

תודה רבה,

תודה רבה,   1. האם עליי לבקש מהמפקח שאישר לי בהודעת הווטסאפ או מגורם אחר בעירייה? 2. האם הפרגולה אשר מוצבת בין 2 קירות (צד אחד שלי והצד השני של דירת הגן הצמודה אליי שאין להם בעיה בכך), אכן תקינה? האם ישנו מסמך אישור להצבה שכזו?

ארז מירב
    מנהל בפורום

תלונה- מפקח על רישום המקרקעין

1. האם עליי לבקש מהמפקח שאישר לי בהודעת הווטסאפ או מגורם אחר בעירייה?- ממנו או ממחלקת הפיקוח בועדה המקומית לתכנון ובניה. 2. האם הפרגולה אשר מוצבת בין 2 קירות (צד אחד שלי והצד השני של דירת הגן הצמודה אליי שאין להם בעיה בכך), אכן תקינה? האם ישנו מסמך אישור להצבה שכזו? תלוי מה הוראות התקנון בשכונה. תוכל לברר בועדה.

ארז מירב -meirav.com" target="_blank">יועץ מומחה לנושאי תכנון ורישוי        

ארז מירב
    יועץ מומחה בתחום התכנון והרישוי,
    הכנת חוות דעת לבימ"ש ויעוץ אדריכלי כללי
    erezmeirav1@gmail.com
    erez-meirav.com

מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.
דילוג לתוכן