Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

• This topic is empty.
מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
    צוק רז
    משתתף

אני שוקל לקנות דירה בת"א, בבניין לשימור. במקור, בצדו האחורי של המבנה (לא נראה מהרחוב), היו בכל הדירות מרפסות שירות קטנות, וכולן נסגרו (כולל בדירות שמעל הדירה המדוברת) כדי להרחיב מעט את המטבח הזעיר – פרט לדירה הזאת. מה הסיכוי לקבל כיום היתר לסגירת המרפסת כמו בשאר הדירות? במה זה תלוי? אילו אישורים נדרשים לשם כך? האם בשם השוויון יש לזה סיכוי, או שמה שהיה נכון בעבר לא נכון כעת? אשמח במיוחד לתשובות מאנשים עם ניסיון ממשי בעבודה מול עיריית ת"א, כי אני יודע שיש בזה הבדלים גדולים בין ערים…
    ושאלה נוספת: הדירה זקוקה בכל מקרה לשיפוץ. האם השיפוץ מחייב היתר בכל מקרה, או שצריך לבקש היתר רק במקרה של סגירת המרפסת? (מתנצל על הבורות, אני באמת לא מבין בזה כלום)

ארז מירב
    מנהל בפורום

סגירת מרפסת

שלום, מה הסיכוי לקבל כיום היתר לסגירת המרפסת כמו בשאר הדירות? גבוה מאוד בשל העובדה שכולם סגרו. במה זה תלוי? אם יש אחוזי בניה.  אילו אישורים נדרשים לשם כך? היתר בניה הדירה זקוקה בכל מקרה לשיפוץ. האם השיפוץ מחייב היתר בכל מקרה, או שצריך לבקש היתר רק במקרה של סגירת המרפסת? שיפוץ פנימי אינו מחייב היתר אלא אם נוגעים בעמודים/ תקרה / קורות.

ארז מירב -meirav.com" target="_blank">יועץ מומחה לנושאי תכנון ורישוי        

ארז מירב
    יועץ מומחה בתחום התכנון והרישוי,
    הכנת חוות דעת לבימ"ש ויעוץ אדריכלי כללי
    erezmeirav1@gmail.com
    erez-meirav.com

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.
דילוג לתוכן