Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

• This topic is empty.
מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
    משה קניג
    משתתף

"הקמת מצללה פטורה מהיתר ובלבד שמתקיימים בה תנאים אלה:
    1) שטחה אינו עולה על 50 מ"ר או על 1/4 משטח הקרקע הפנוי ממבנים או הגג-הכל לפי הגדול יותר"
    שאלתי: שטח המגרש 365 מ"ר ושטח המבנה בערך 100 מ"ר 
    לא הבנתי למה הכוונה "הכל לפי הגדול יותר" כי מובן מכך שבכל מקרה מותר לבנות פרגולה של 50 מ"ר.
    א) האם מותר לי לבנות בחצר פרגולה של  עד  265*1/4=66.25 מ"ר  או יותר?
    ב)האם מותר לי לבנותת 2 פרגולות שסכומן יהיה 66.25 מ"ר ?
    2) באתר של עירית תל אביב ראיתי שכתוב שמותר לבנות גם ממתכת ולא רק מחומרים קלים,האם הכוונה רק לאלומיניום ?

ארז מירב
    מנהל בפורום

מצללה- פרגולה

שלום, "הקמת מצללה פטורה מהיתר ובלבד שמתקיימים בה תנאים אלה: 1) שטחה אינו עולה על 50 מ"ר או על 1/4 משטח הקרקע הפנוי ממבנים או הגג-הכל לפי הגדול יותר" שאלתי: שטח המגרש 365 מ"ר ושטח המבנה בערך 100 מ"ר  לא הבנתי למה הכוונה "הכל לפי הגדול יותר" כי מובן מכך שבכל מקרה מותר לבנות פרגולה של 50 מ"ר. נכון, בכל מקרה מותר לבנות פרגולה של 50 מ"ר. אבל במקרה שיש 400 מ"ר פנויים ממבנים אז מותר 100 מ"ר פרגולה.   א) האם מותר לי לבנות בחצר פרגולה של  עד  265*1/4=66.25 מ"ר  או יותר? עד 66.25 מ"ר ב)האם מותר לי לבנותת 2 פרגולות שסכומן יהיה 66.25 מ"ר ? כן 2) באתר של עירית תל אביב ראיתי שכתוב שמותר לבנות גם ממתכת ולא רק מחומרים קלים,האם הכוונה רק לאלומיניום ? כל מתכת, כולל ברזל ופלדה

ארז מירב -meirav.com" target="_blank">יועץ מומחה לנושאי תכנון ורישוי        

ארז מירב
    יועץ מומחה בתחום התכנון והרישוי,
    הכנת חוות דעת לבימ"ש ויעוץ אדריכלי כללי
    erezmeirav1@gmail.com
    erez-meirav.com

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.
דילוג לתוכן