אדריכלות ובניה בישראל

מרכז הדרכה פתוח

שמאי רכש במרכז

גירסה להדפסהSend by email
איזורי פעילות בארץ: 
ישוב: 

שמאי רכש במרכז

נמצאים במרכז ומעוניינים למכור או לקנות רכש? אל תעשו זאת לפני שהרכוש עובר הערכת שווי מקצועית של שמאי רכש במרכז. בעסקאות רבות אנשים אינם מודעים לערכו האמיתי של הרכוש שהם קונים. כתוצאה מכך, נוצרות שתי בעיות וכאשר שווי הרכוש גדול מאוד הבעיות אף הופכות לחמורות יותר.

הבעיה הראשונה היא שמוכר הרכוש אינו מודע לערכו האמיתי של הרכוש וכתוצאה מכך עלול להפסיד כסף רב. מצד שני, הלקוח שקונה את הרכש עשוי ליפול בפחו של מוכר ערמומי ולקנות רכש במחיר העולה על מחירו האמיתי. מבחר שמאי הרכש הגדול ולכן מאוד קשה לבחור עם איזה שמאי רכש לעוד. הטיפים שלפניכם יעזרו לכם לבחור.

 

הנכונות והיכולת של השמאי לתת הערכה כנה ואובייקטיבית

כאשר מחפשים שמאי רכש במרכז חשוב מאוד לוודא שלשמאי יהיה מוניטין של שמאי אמין ואובייקטיבי שאינו מוטה לטובת אחד הצדדים. שמאי אשר מוטה לטובת אחד הצדדים עשוי לתת הערכה הנראית יותר טובה עבור אחד הצדדים. אך במקרה של ערעור לבית המשפט, בית המשפט יבחין בכך שההערכה מוטת. כתוצאה מכך, ההערכה תיפסל וכספכם וזמנכם ירדו לטמיון. על מנת לקבל את ההערכה הטובה והמדויקת ביותר שמאי הרכש במרכז חייב להיות איש שניחן בשקול דעת אמינות ואובייקטיביות.

 

ההתמחות של השמאי בתחום רכש מסוים

תחום השמאות הוא תחום רחב ומגוון מאוד. ישנם שמאי רכוש שעוסקים בסוגים שונים של רכוש, שמאי רכב, שמאי מקרקעין וסוגים נוספים של שמאים. כאשר אתם מחפשים שמאי רכוש במרכז חשוב מאוד לברר שהשמאי מתמחה בתחום השמאות שאותו אתם מחפשים. במכירת או קניית דירה אתם זקוקים לשמאי שמתמחה בשוק הנדל"ן בעוד שבקניית או במכירת רכב אתם זקוקים לשמאי רכב וכן הלאה.

 

הוותק של השמאי

שמאות הוא מקצוע לא קל שדורש המון עיסוק וניסיון. לאחר שהסטודנטים למשאות מסיימים את לימודיהם הם חייבים למצוא מקום שיקלוט אותם לצורך צבירת ניסיון. ככל ששמאי הוא יותר ותיק בתחום כך יש לו ניסיון גדול יותר במתן הערכות וההערכות שלו יהיו הרבה יותר מדויקות מאשר שמאי טרי שרק סיים את לימודיו או את תקופת הניסיון שלו. כאשר אתם מחפשים שמאי רכש במרכז, מטרתכם היא בוודאי לקבל את ההערכה המדויקת ביותר ולכן כדאי שמי שייתן אותה יהיה שמאי מנוסה וותיק.

Nike Kyrie 4

צור קשר עם העסק

שאלת אבטחה:
האתגר הבא נועד לוודא שהפנייה שלך אמיתית, כדי למנוע משלוח דואר זבל לבעל העסק.

מודעת גוגל

.


אינדקס

חדש!
אינדקס הבניה בישראל עולה לאוויר בימים אלו בגרסת הרצה.
העסקים שירשמו לאינדקס בתקופת ההרצה, ימשיכו להתפרסם ללא עלות עם סיום הפיתוח.

 

כיצד אוסיף את העסק שלי לאינדקס העסקים?

1. ראשית, בצע הרשמה קצרה  ומהירה לאתר (או כניסה במידה ונרשמת בעבר).

2. לאחר מכן,  לחץ כאן ליצירת כרטיס עסק. 

3. לאחר שסיימת, ביכולתך לקדם את כרטיסך למקום בולט בדף הראשי. לפרטים נוספים לחץ כאן.

החסות לאתר באדיבות:

/