אדריכלות ובניה בישראל

מרכז הדרכה פתוח

ניסור בטון ישראל

גירסה להדפסהSend by email
ישוב: 

 

ניסור בטון ישראל - מקצוענים ובעלי ניסיון בתחום ניסור בטון עם ציוד הנדסי משוכלל, בכל רחבי הארץ, חיתוך והסרת חלקי בטון כגון : גגות, קירות בטון,ניסור מרפסות או מדרגות כולל פינויי.  שירות קידוחי בטון עם מקדחים בקטרים שונים.

קבוצות עבודה עם מנהל מגיעות לאתר לביצוע מקצועי של ניסור בטון, קידוח בבטון וגם פרוייקטים של הריסת מבנים. ניסור בטון זו פעולת חיתוך מדוייק של בטון עם מסורים בטון מיוחדים. לרוב ישנם את העגולים עם יהלומים קטנטנים בכל שן בקצה. כאשר המנוע מופעל המסור מתחיל להסתובב סביב צירו. את המסור מחברים על גבי מסילה ממתכת עמידה וחזקה. הקיבוע של המסילת מסור זה עם עוגני גמבו לקיר בטון או לרצפה. הכל כמובן תלויי את מה מתכוונים לחתוך ולנסר. המפעיל לרוב מחזיק בידיו שלט של המכונה. הוא מתחיל לקרב את המסור אל משטח הבטון בקצב איטי. בעת המגע - המסור חייב להיות בדיוק בנקודת ההתחלה שסימנו. המהירות של המסור בתחילה הינה רגילה, ולאחר התחלת החדירה לבטון - מגבירים מהירות בקצב אחיד. בהמשך מתקדמים עם הידית של ההפעלה בשלט לאורך קו החיתוך. כל הניסור מבוצע תוך הקפדה על בטיחות, ועל דיוק מירבי של הפעולה.

ניסור בטון לקבלנים

חברות בניה כולל חברות גדולת הינם חלק מהלקוחות הוותיקים שלנו. אנו עובדים בדרך כלל מול מנהל אתר בניה ו-או מפקח בניה במקום. את ההנחיות והמידות המדוייקות לפי שירטוטים אנו מקבלים עוד לפני ההגעה למקום. התכנון הנכון והאופטימלי לביצוע מוכן עוד לפני פריקת הציוד. מנהל הקבוצה דואג גם לפני כן לתאם הגעת מנוף, או ציוד הנדסי אחר שזקוקים לו. גם בדיקת אפשרות גישה והכנסת כלים לאיזור הניסור והקידוח  מבוצע עם מזמין הפרוייקט. קבלני בניין  לעיתים מעדיפים לדאוג לפינוי פסולת הבניה בעצמם. להם יש את האישורים והאפשרות להגיע אל מטמנת האשפה המוסדרת. במקרה כזה מחיר ניסור הבטון יוזל משמעותית בכמה אלפי שח לעיתים.

ניסור בטון בבית פרטי

כמובן שינם אנשים פרטיים בעלי בתים אשר מבצעים שיפוץ. לפעמים הם מעוניינים לנסר ולחתוך קיר בטון בין חדר ממד לחדר אחר. ישנם  לעיתים דרישה לחתוך צוהר בקיר עבור פתיחת חלון, בקיר ממד או מחיצת בטון. הניסור של הבטון עדיף בגלל דיוק ביצוע, הרבה פחות מלכלך, מהיר ולא גורם נזק לשאר המבנה. זאת רק אם נלקחו בחשבון תצורת המבנה ובדיקות עמידותו. בהתאם גם אם בוצע בדיקה שהניסור לא ישפיע כלל על שלד המבנה או חוזקו. תמיד יש להתייעץ עם מהנדס בניה מומחה לכך.

 

 

 

צור קשר עם העסק

שאלת אבטחה:
האתגר הבא נועד לוודא שהפנייה שלך אמיתית, כדי למנוע משלוח דואר זבל לבעל העסק.
כתובת אתר האינטרנט של העסק: 

מודעת גוגל

.


אינדקס

חדש!
אינדקס הבניה בישראל עולה לאוויר בימים אלו בגרסת הרצה.
העסקים שירשמו לאינדקס בתקופת ההרצה, ימשיכו להתפרסם ללא עלות עם סיום הפיתוח.

 

כיצד אוסיף את העסק שלי לאינדקס העסקים?

1. ראשית, בצע הרשמה קצרה  ומהירה לאתר (או כניסה במידה ונרשמת בעבר).

2. לאחר מכן,  לחץ כאן ליצירת כרטיס עסק. 

3. לאחר שסיימת, ביכולתך לקדם את כרטיסך למקום בולט בדף הראשי. לפרטים נוספים לחץ כאן.

החסות לאתר באדיבות:

/