אדריכלות ובניה בישראל

מרכז הדרכה פתוח

אינסטלטור באזור 24 שעות

גירסה להדפסהSend by email
איזורי פעילות בארץ: 
ישוב: 

שירותי אינסטלציה ניתנים על בסיס מיידי ולפי קריאה דחופה או על פי הזמנות ותיאומים מסודרים. כאשר לאנשים אשר גרים באזור יש תקלה שגורמת לדליפות מים ונזילות הם זקוקים לתיקון דחוף. פיצוץ בצינור בבית גורם לנזילות ולהצפות ואז חייבים לסגור את ברז המים הראשי. הבית יהיה מנותק ממים כל עוד הבעיה לא תיפתר. כאשר יש סתימה בצנרת הביוב בתוך  הבית או בחצר אזי לא יהיה ניתן להשתמש בשירותים ואמבטיה, בברזים, במקלחות ועוד. בשני המקרים הללו אורח החיים משתבש קשות. זאב וולף אינסטלציה מטפל בכל סוג של תקלה כזאת בגוש דן ובמקומות אחרים בארץ.  מרבית קריאות החירום של אינסטלטור באזור נענות במהירות האפשרית. והשירות כולל ייעוץ טלפוני לגבי תקלות, וכן, הגעה מהירה להערכת מצב ולטיפול בבעיה.

איתור מקצועי ותיקון נזילות מורכבות באזור

ברשות אינסטלטור באזור יש ניידת מאובזרת שיש בה את כל הכלים  הנדרשים לאיתור ותיקון  נזילות. מרבית  הנזילות הבעייתיות קורות בצנרת הפנימית. איתורן נעשה באמצעות מצלמה תרמית שפועלת בטכנולוגיית אינפרא אדום. היא יודעת לזהות את מקום התקלה המדויק, ובכך, מאפשרת שבירת קירות, קרמיקות או מרצפות מינימאלית. במהלך התיקון עצמו מחליפים חלקי צנרת ומחברים, מניחים אטמים חדשים ומבצעים פעולות נוספות הכרחיות. במקרים רבים, מחליפים מקטעי צינורות ארוכים ורקובים. כאשר בלאי הצינורות גדול מדי אזי אינסטלטור באזור ימליץ על שיפוץ כללי לכל מערכת הצינורות.  החשש הוא, שפיצוץ נוסף בגלל לחץ של המים יגיע במוקדם או במאוחר ויגרום לנזקים סביבתיים וכספיים נוספים.

פתיחת סתימות מורכבות באזור ובניית מערכת אינסטלציה מקצועית

בעיה נפוצה אחרת היא סתימה  בצנרת שמוליכה את המים  המשומשים ואת  מי האסלות אל  מחוץ לבית. היא נגרמת משורשים החודרים לצנרת, מגופים זרים שמושלכים דרך האסלה ועוד. אינסטלטור באזור יפתח את  הסתימות באמצעות מכשור מיוחד שיש ברשותו. במידת הצורך, הוא יספק ביוביות שיכולות לשאוב מי ביוב מהבורות שבחצר, ומסוגלות לשטוף אותם ואת  קווי הצנרת באמצעות מים שמוזרמים בלחץ רב. שירותים אחרים הינם שירותי הקמת קווי אינסטלציה בבתים ובחצרות, שיקום קווי ביוב ועוד. אלו וטיפולים אחרים נעשים במסגרת בניית המבנה או שיפוצו. בניית מערכת אינסטלציה נעשית במספר שלבים. את  המערכת הפנימית והסמויה מקימים לאחר סיום עבודות השלד ולפני הנחת  החיפויים  השונים. את  אביזרי הקצה ביניהם: ברזים, טושים, ניאגרות וכדומה מחברים בעת עבודות הגמר. אינסטלטור באזור עושה שימוש בחומרים תקניים ואיכותיים מאחר והצנרת אמורה לעמוד בלחץ מים גבוה לאורך זמן.

Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.

מודעות

.


חדש!

אינדקס הבניה בישראל עולה לאוויר בימים אלו בגרסת הרצה.
העסקים שירשמו לאינדקס בתקופת ההרצה, ימשיכו להתפרסם ללא עלות עם סיום הפיתוח.

כיצד אוסיף את העסק שלי לאינדקס העסקים?

1. ראשית, בצע הרשמה קצרה  ומהירה לאתר (או כניסה במידה ונרשמת בעבר).
2. לאחר מכן,  לחץ כאן ליצירת כרטיס עסק.
3. לאחר שסיימת, ביכולתך לקדם את כרטיסך למקום בולט בדף הראשי. לפרטים נוספים לחץ כאן.