אדריכלות ובניה בישראל

מרכז הדרכה פתוח

הובלות מיכאל

גירסה להדפסהSend by email
איזורי פעילות בארץ: 
ישוב: 
תחומי עיסוק: 

היכרות עם מאפיינים שונים של הובלות בצפון לעומת הובלות במרכז או בדרום יכולה לסייע לאנשים פרטיים או לבעלי משרדים ועסקים. במאמר הבא נציג את עיקרי הדברים ונסביר איך בוחרים חברת הובלות מקצועית

בחירת שירותי הובלות מחייבת בין היתר התייחסות למאפיינים הגיאוגרפיים של האזור. בניגוד למה שנהוג לחשוב, לא בכל אזור בארץ מספקים את שירות ההובלות באותה דרך. בפועל, יש משמעות לשאלה אם מדובר בהובלות בצפון, במרכז או בדרום. מנגד, אם מבינים איך בוחרים הובלות באזור מסוים, כמו למשל בצפון, אפשר להשתמש בזה גם כדי לבחור שירות דומה באזורים אחרים בארץ

הובלות בצפון מתאפיינות בכך שהן מתרחשות באזור עם אקלים חורפי יותר מאשר במרכז ובדרום. באזור הצפון יש משקעים, גשמים וימים סוערים שעלולים לעכב הובלות שלא מתבצעות בצורה מקצועית. אז בשביל להתמודד עם הובלות באזור הצפון, על החברה לקחת בחשבון את תנאי מזג האוויר ולהכשיר את הצוות בהתאם. כמו כן, על נציגי החברה לבחור היטב את צי הרכבים המתאים להובלות.

איך בוחרים שירותי הובלות בצפון?

הובלות בצפון גם מתאפיינות בכך שהן מתבצעות על שטח רחב שיש בו הבדלים בין התוואי הגיאוגרפי של כל אזור. מטבע הדברים, הובלות בחיפה למשל לא מתבצעות באותו שטח כמו הובלות ברמת הגולן או בגליל. ברוב המקרים, תוואי השטח חשוב כי הוא קובע את היכולת של המשאית לעבור בין התחנות ולהגיע אל היעדים בזמן.

מבחינת תושבי הצפון והאזור, הדבר הנכון לעשות הוא לקחת בחשבון את המאפיינים של חברת הובלות מקצועית. אם לוקחים בחשבון מאפיינים של חברת הובלות מקצועית לעומת חברת הובלות רגילה, מגדילים את הסיכוי לבחירה נכונה יותר של השירות. בנוסף, אפשר לאסוף המלצות מתושבי האזור ולשאול אותם על שירות הובלות שממנו הם מרוצים.

פרמטרים להשוואה בין הובלות בצפון

יש גם פרמטרים אובייקטיביים שעליהם אפשר להשעין את הבחירה בחברת הובלות מסוימת לעומת חברת הובלות אחרות. בהקשר הזה, ניתן להצביע על מספר פרמטרים שהם חלק בלתי נפרד מתוך מערכת השיקולים:

1. עלות ההובלה – חלוקה של שירותי הובלות לאזורים גיאוגרפיים שונים עשויה להקל על השוואת מחירים. אם מתמקדים מלכתחילה רק באזור גיאוגרפי ספציפי, קל יותר להשוות מחירים בין חברות שעובדות בו. לכן אפשר לא רק לחסוך את עלות ההובלה, אלא גם להשתמש בהצעת המחיר כדי לקבל אינדיקציה על המקצועיות של החברה ועל אמינותה.

2. לוח זמנים – השוואה בין שירותי הובלות בכל מקום בארץ צריכה להתבצע על בסיס הנחה שלחברה יש יכולת להתחייב ללוח זמנים מסוים. אבל באזור הצפון, לוח הזמנים עשוי להיות שונה מאשר באזור המרכז והדרום. בפועל, בכל אזור יש לוח זמנים קצת אחר שמושפע מהתנועה בכבישים, מהמרחק בין המושבים ומהפקקים וכן הלאה.

3. היכרות עם האזור – חברת הובלות שפועלת באזור מסוים אמורה להכיר אותו בצורה יסודית. על בסיס היכרות יסודית מן הסוג הזה, החברה יכולה להגיע מהר אל הכתובת שנמסרה לה על ידי הלקוחות. במקרים של תקלה או עיכוב, מצופה מנציגי החברה להעמיד לרשות הלקוחות גיבוי שיאפשר להם לסיים את ההובלה בזמן.

בשורה התחתונה, בחירת חברת הובלות מתבצעת בכל מקום בארץ רק לאחר תהליך ארוך יחסית של השקעת זמן והכנת שיעורי בית. אבל אם בוחרים חברת הובלות מקצועית שמכירה את האזור וגובה מחר הוגן, מדובר על השקעה משתלמת שמחזירה את עצמה. לכן שווה להשקיע בהשוואה בין חברות הובלות וחשוב גם לבדוק באיזה אזור הן עובדות.

צור קשר עם העסק

שאלת אבטחה:
האתגר הבא נועד לוודא שהפנייה שלך אמיתית, כדי למנוע משלוח דואר זבל לבעל העסק.
כתובת אתר האינטרנט של העסק: 
מספר טלפון: 
072-3226631

מודעת גוגל

.


אינדקס

חדש!
אינדקס הבניה בישראל עולה לאוויר בימים אלו בגרסת הרצה.
העסקים שירשמו לאינדקס בתקופת ההרצה, ימשיכו להתפרסם ללא עלות עם סיום הפיתוח.

 

כיצד אוסיף את העסק שלי לאינדקס העסקים?

1. ראשית, בצע הרשמה קצרה  ומהירה לאתר (או כניסה במידה ונרשמת בעבר).

2. לאחר מכן,  לחץ כאן ליצירת כרטיס עסק. 

3. לאחר שסיימת, ביכולתך לקדם את כרטיסך למקום בולט בדף הראשי. לפרטים נוספים לחץ כאן.

החסות לאתר באדיבות:

/