Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

בעיית מרפסת חלק ב

• This topic is empty.
מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
    shalom
    משתתף

בעיית מרפסת חלק ב

שלום רב!
    לפני מס שבועות השארתי הודעה לגבי היתר לפרגולה למרפסת בתא.
    בתגובה נאמר לי שיש הליך פשוט של "עבודה מצומצמת"
    בבואי למחלקת ההנדסה ביטלו את עניין העבודה המצוצמצת בטוענה שבת"א לכל עבודה דרוש היתר ושלגסוטרא תלויה בחזית יהיה לי מאוד קשה להשיג היתר אלא אם אני אשכנע את המרפסת שמתחתי לעשות הצללה זהה עם עדיפות למרקיזה.
    בהכירי את שכני ובהתחשב בעובדה שהמרפסת שלי מהווה להם הצללה ומסתור מגשם עניין זה חסר סיכוי לחלוטין.
     כאשר דרשתי איך אני אמור להגן של עצמי מפני גשם/ שמש ההצעה האסטטית של היועץ הראשי במח הנדסה היתה שמשיה…
    שאלתי היא :
    1. האם סוכך זרוע מתקפל שיכול להיות צמוד לקיר דרוש בהיתר ? גם לפי הכללים המחמירים של עריית תא…
    2. במידה ואני לא מוותר על חלום הפרגולה עם צמחיה מטפסת שלי, איך אני ממשיך ? האם יש מהנדסים שבקיעים בעיניים כאלה ?
    תודה רבה
    שלום

ארז מירב
    מנהל בפורום

Re: בעיית מרפסת חלק ב

בעקרון מרקיזה מתקפלת אינה צריכה היתר, אבל לך תדע איזה חוק עזר עירוני הושתל ע"י מח' ההנדסה. יש לבדוק מולם. לגבי פרגולה: להלן קישור ל: תקנות התכנון והבניה, בנושא עבודה מצומצמת. אי עמידה בכך לגבי פרגולות ע"י העירייה הנה עבירה על החוק, לידיעתך. בעיקרון את הטופס (קיים פה באתר) היית יכול לשרטט ולהגיש לבד. אם הם יחייבו אותך להוציא היתר רגיל- מי שיכול לעזור לך בעניין ההיתר הוא אדריכל/ הנדסאי אדריכלות.

ארז מירב
    יועץ מומחה בתחום התכנון והרישוי,
    הכנת חוות דעת לבימ"ש ויעוץ אדריכלי כללי
    erezmeirav1@gmail.com
    erez-meirav.com

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.
דילוג לתוכן