Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

הוספת מירפסת בבית משותף

• This topic is empty.
מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
    -3106
    משתתף

הוספת מירפסת בבית משותף

נכבדי ועד הבית בה יש לי דירה הודיעו לי שהם רוצים להוסיף מירפסת, אני גר בקומה ראשונה, והמרחק לגדר הבית הוא שלושה מטר, לי זה לא טוב, מאחר וזאת מירפסת פתוחה בקלות גנב ניכנס לתוך הבית, וכמו כן אין לי את הכסף, השאלה מה המרחק החוקי בין המירפסת לגדר צריכה להיות, ואים ניתן ביכלל לבנות מירפסת, תודה אברהם

ארז מירב
    מנהל בפורום

Re: הוספת מרפסת בבית משותף

שלום, בקש, כתנאי, שיחה והבהרות מהאדריכל שלהם לפני שתקבל החלטה. אינך חייב להסכים, אך לא בטוח שהתנגדותך תתקבל בוועדה המקומית לתכנון ובניה. יעוץ נוסף- רק מעו"ד.

ארז מירב -meirav.com" target="_blank">יועץ מומחה לנושאי תכנון ורישוי        

ארז מירב
    יועץ מומחה בתחום התכנון והרישוי,
    הכנת חוות דעת לבימ"ש ויעוץ אדריכלי כללי
    erezmeirav1@gmail.com
    erez-meirav.com

alonlok
    משתתף

הרחבה של בית משותף מקדימה אחורה ועל הגג

אני גר בקומה 1 .מתחתי גרה שכנה. יש לי 75% להרחבת הדירה .השאלה שלי אם השכנה שגרה מתחתי תתנגד מסיבה של ההרחבה תעשה לה חושך האם זה יכול לעצור לי לצמיתות את ההרחבה.ההרחבה הולכת להיות מקדימה אחורה ועל הגג. תודה אלון

ארז מירב
    מנהל בפורום

Re: הרחבה של בית משותף – התנגדות

שלום, לאחר הגשת ההתנגדות הוועדה תדון בה. גישתה הבסיסית תהיה לאפשר לך למצות את אחוזי הבניה שלך, כך שלא צריך לדאוג. ברור שזה יוצר חושך אם השכנה לא בונה, אבל הוועדה מעוניינת לעודד את כולם לבנות (ע"מ לשפר את איכות החיים והרכב האוכלוסיה), כך שאם השכנה נמנעת מבניה, אסור שזה יעצור את אלה שרוצים ללכת קדימה ולשפר את חייהם.

ארז מירב -meirav.com" target="_blank">יועץ מומחה לנושאי תכנון ורישוי        

ארז מירב
    יועץ מומחה בתחום התכנון והרישוי,
    הכנת חוות דעת לבימ"ש ויעוץ אדריכלי כללי
    erezmeirav1@gmail.com
    erez-meirav.com

מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.
דילוג לתוכן