Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

הוספת מרפסות

• This topic is empty.
מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)
  • מאת
    תגובות

הוספת מרפסות

כיצד מתחילים יש לי 75% דיירים המעונינים 
    למי פונים חברה שלוקחת על עצמה את הכל יותר טוב ,
     או להתחבר לאדריכל שיבצע את כל העבודה תכניות לעיריה גרמושקה לאישור חישובי מהנדס קונסטרוקציה
    ויציאה למכרז קבלנים עבור היקף ההבודה והתוכניות המאושרות
    שאלה חשובה  מה התוספת לקומה שלא מעוניינת במרפסת האחוזים
    האם ניתן לבנות מרפסות בשיטת הדומינו 2  קומות כן קומה אחת לדלג
    צרות העין של השכנים היא הבעיה אני בטוח שיש פתרונות גם לאלה
    אנה יעצו לי או  כוונו אותי למי לפנות

ארז מירב
    מנהל בפורום

Re: הוספת מרפסות

שלום, כיצד מתחילים יש לי 75% דיירים המעונינים – לוקחים אדריכל שמכין סקיצה. אתם מאשרים והוא פונה לרשויות לקבל היתר. למי פונים חברה או אדריכל? בעיקרון, רצוי שהאדריכל יהיה נפרד מהחברה בשל ניגוד אינטרסים. האינטרס של האדריכל הוא הדיירים בעוד שהאינטרס של החברה הוא החברה. שאלה חשובה  מה התוספת לקומה שלא מעוניינת במרפסת האחוזים- שאלה לא ברורה האם ניתן לבנות מרפסות בשיטת הדומינו 2  קומות כן קומה אחת לדלג- תלוי בעמדת מהנדס הוועדה. יש לבדוק.

ארז מירב -meirav.com" target="_blank">יועץ מומחה לנושאי תכנון ורישוי        

ארז מירב
    יועץ מומחה בתחום התכנון והרישוי,
    הכנת חוות דעת לבימ"ש ויעוץ אדריכלי כללי
    erezmeirav1@gmail.com
    erez-meirav.com

השאלה היא במידה והרשות לא תאשר לנו את הקפיצה בקומות שלמות (דומינו )   ו יאלצו מאיתנו להכין את הצורה החיצונית של המרפסת ללא ריצפה לדיירים שלא מעוננים  . מה העלות התוספת באחוזים למעוננים עבור בניה כזו  ועוד שאלה שלא קבלתי עליה תשובה אני אשאל למרות שזו שאלה כמו  השאלות הנפוצות כמה עולה בהנחה שהמרפסת היא בגימור סטנדרטי כולל מעקה  סטנדרטי  גודל של 12  מ"ר  המרפסת מינימום עלות ומקסימום מרפסת

ארז מירב
    מנהל בפורום

השאלה היא במידה והרשות לא תאשר לנו את הקפיצה בקומות שלמות (דומינו )   ו יאלצו מאיתנו להכין את הצורה החיצונית של המרפסת ללא ריצפה לדיירים שלא מעוננים  . מה העלות התוספת באחוזים למעוננים עבור בניה כזו מדובר בעמודים וקורות קשר שעלותם זניחה לעומת מכלול העבודות. ועוד שאלה שלא קבלתי עליה תשובה אני אשאל למרות שזו שאלה כמו  השאלות הנפוצות כמה עולה בהנחה שהמרפסת היא בגימור סטנדרטי כולל מעקה  סטנדרטי  גודל של 12  מ"ר  המרפסת מינימום עלות ומקסימום מרפסת קחו בחשבון  3000 עד 4000 ש"ח למ"ר

ארז מירב -meirav.com" target="_blank">יועץ מומחה לנושאי תכנון ורישוי        

ארז מירב
    יועץ מומחה בתחום התכנון והרישוי,
    הכנת חוות דעת לבימ"ש ויעוץ אדריכלי כללי
    erezmeirav1@gmail.com
    erez-meirav.com

מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.
דילוג לתוכן