Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

החלפת מהנדס

• This topic is empty.
מוצגות 3 תגובות – 1 עד 3 (מתוך 3 סה״כ)
  • מאת
    תגובות

החלפת מהנדס

שלום.
    הועדה אישרה בקשה להיתר שעליו אני עובדת. יש לי בעיה עם המהנדס שחתם על ההרמוניקות. הוא לא מוכן להמשיך לעשות את העבודה, וגם לא מוכן לכתוב מכתב התפטרות. מה עלי לעשות בכדי להחליף מהנדס? – מהם התהליכים במחלקת הרישוי?
    אני אדריכלית. הועדה אישרה הבקשה בתנאים. יש  להגיש חישובי סטטי וכמובן לחתום על ההרמוניקות סופיות.

ארז מירב
    מנהל בפורום

החלפת מהנדס

שלום, אודה למספר הבהרות: האם כבר ניתן היתר? לא ברור מהשאלה. מה תפקידך בעניין? את האדריכלית?

ארז מירב -meirav.com" target="_blank">יועץ מומחה לנושאי תכנון ורישוי        

ארז מירב
    יועץ מומחה בתחום התכנון והרישוי,
    הכנת חוות דעת לבימ"ש ויעוץ אדריכלי כללי
    erezmeirav1@gmail.com
    erez-meirav.com

ארז מירב
    מנהל בפורום

החלפת מהנדס

היה עוזר אם הייתי שומע גם את הצד שלו. בכל אופן, כדאי להתייעץ עם עורך דין כדי להימנע מתביעות. בעיקרון, לא צריכה להיות בעיה, משום שהוא עוד לא הכין חישובים סטאטיים ולא חתם על 3 התכניות המתוקנות הסופיות להיתר. במישור המשפטי (בהתייעצות עם עו"ד): 1. שלחו לו הודעה כי עקב סירובו להכין חישובים סטאטיים אתם מחליפים קונסטרוקטור. סיימו איתו תשלומים שמגיעים לו אם הכין את הממ"ד. 2. מחליפים את השמות בגרמושקה, מכינים חישוב סטאטי עם המהנדס החדש וזהו. לוועדה זה לא משנה.

ארז מירב -meirav.com" target="_blank">יועץ מומחה לנושאי תכנון ורישוי        

ארז מירב
    יועץ מומחה בתחום התכנון והרישוי,
    הכנת חוות דעת לבימ"ש ויעוץ אדריכלי כללי
    erezmeirav1@gmail.com
    erez-meirav.com

מוצגות 3 תגובות – 1 עד 3 (מתוך 3 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.
דילוג לתוכן