Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

התנגדות שנדחתה בוועדה מקומית

• This topic is empty.
מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
    yaniv123
    משתתף

התנגדות שנדחתה בוועדה מקומית

שלום ארז
    1. התנגדות שנדחתה בוועדה מקומית עוברת אוטומתית לועדה עליונה ואני יוזמן לשם? או שמא אני צריך לפעול על מנת להגיעה לוועדה עליונה?
    2. מה מגדיר החוק וכיצד תפעל הוועדה העליונה עם קבלן שפיצל דירות ואכלס ללא היתר בנייה ואישור תב"ע. אם בדיון עינייני התב"ע אכן תאושר אבל נעשה הליך לא כשר.
    3. כיצד תפעל הוועדה העליונה אם יוכח שהקבלן בנה 2 קומות יותר ממה שדרש (ואושר) הוא עצמו בשינוי התב"ע שבתוקף. למרות שתיאורתית זה לא הדיון ,אבל מדובר על אותו מבנה! ,האם יש איזה שהוא חוק שאומר שאם ישנה אי התאמה בין תוכנית הבינוי המוצעת לאישור תב"ע לבין גובה הבניין בפועל אז אין אפשרות לאשר זאת.
    4..האם זה חוקי לסכם עם היזם על פיצוי שכונתי כזה או אחר ובתמורה למשוך את ההתנגדות לפני הוועדה העליונה.
    תודה על עזרתך

ארז מירב
    מנהל בפורום

הגשת ערר/ ערעור על החלטה

שלום, התנגדות להחלטת וועדה מקומית יש להגיש לוועדת הערר היושבת בוועדה המחוזית לתכנון ובניה. כדאי להיוועץ עם עו"ד מקרקעין לפני הגשת הערר. אני ממליץ לפנות לייעוץ ראשוני לעו"ד יעקב צפריר בפורום מקרקעין שבאתר זה. וועדת הערר מוסמכת לפסול החלטה של וועדה מקומית אם התקבלה משיקולים מוטעים/ או לא חוקיים. את יתר השאלות יש להפנות לעו"ד צפריר.

ארז מירב -meirav.com" target="_blank">יועץ מומחה לנושאי תכנון ורישוי        

ארז מירב
    יועץ מומחה בתחום התכנון והרישוי,
    הכנת חוות דעת לבימ"ש ויעוץ אדריכלי כללי
    erezmeirav1@gmail.com
    erez-meirav.com

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.
דילוג לתוכן