Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

חריגה מקו בניין

• This topic is empty.
מוצגות 5 תגובות – 1 עד 5 (מתוך 5 סה״כ)
  • מאת
    תגובות

חריגה מקו בניין

אני מעוניין לבלוט מחוץ לחלון ויטרינה בבניין משותף.
    הויטרינה היא לחזית, מעל הגינה של הבניין, ולא קרובה לרחוב.
    אני רוצה ליצור אזור מחומרים קלים,ברזל,אלומיניום,עץ, כדי ליצור אזור של צמחים ואדניות.
    אני רואה דיווחים סותרים בקשר לאם מותר לחרוג בלי אישור,ואם כן אז בכמה.
    במקומות מסוימים ראיתי שמותרת חריגה,בלט, של 50 ס"מ מבלי לקבל אישור, ובמקומות מסוימים ראיתי שאסור לחרוג בכלל בכלל.
    אם תוכל לעשות לי סדר, אני מאוד אשמח.

תודה,

ארז מירב
    מנהל בפורום

הבלטת חלון/ ויטרינה

שלום, הבלטה של חלון או ויטרינה מחוייבת ע"פ החוק היבש בהיתר בניה, משום שמדובר בשינוי של חזית מבנה (ולא משנה אם זה לאחור או לצד). לכן תהיה זקוק ל 75% חתימה של שכנים (ניתן גם פחות, ראה מדריך לחתימות שכנים)

ארז מירב -meirav.com" target="_blank">יועץ מומחה לנושאי תכנון ורישוי        

ארז מירב
    יועץ מומחה בתחום התכנון והרישוי,
    הכנת חוות דעת לבימ"ש ויעוץ אדריכלי כללי
    erezmeirav1@gmail.com
    erez-meirav.com

ראשית תודה על התשובה,

ראשית תודה על התשובה, שנית: – האם כמות השכנים שצריך להחתים מוגדרת ע"י העירייה שאני גר בא? איך אני יודע איזה אחוז שכנים צריך להחתים? – אתה יכול להגיד לי מה העלות של הוצאת היתר בניה, או שזה גם דבר שמשתנה בין מועצה למועצה? – כמה זמן לוקח להוציא היתר כזה מרגע שיש לי את החתימות הנדרשות?

ארז מירב
    מנהל בפורום

הבלטת חלון

– האם כמות השכנים שצריך להחתים מוגדרת ע"י העירייה שאני גר בא? איך אני יודע איזה אחוז שכנים צריך להחתים? 75%. אם מישהו מסרב לחתום- לא נורא יש פתרון, צירפתי מדריך מקודם. – אתה יכול להגיד לי מה העלות של הוצאת היתר בניה, או שזה גם דבר שמשתנה בין מועצה למועצה? על דבר כזה- כ-7,000 ש"ח. לפני שמשלמים ללכת ולהפגש עם מהנדס הועדה ולראות שהוא יתמוך בבקשה כזו (מבחינת האסתטיקה של המבנה)

ארז מירב -meirav.com" target="_blank">יועץ מומחה לנושאי תכנון ורישוי        

ארז מירב
    יועץ מומחה בתחום התכנון והרישוי,
    הכנת חוות דעת לבימ"ש ויעוץ אדריכלי כללי
    erezmeirav1@gmail.com
    erez-meirav.com

תודה!

תודה!

מוצגות 5 תגובות – 1 עד 5 (מתוך 5 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.
דילוג לתוכן