Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

יציאה למרפסת

• This topic is empty.
מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
    meital1
    משתתף

יציאה למרפסת

שלום רב
    אני גר בקומה שניה  בבינין משותף מתחתיי בקומה הראשונה בנתה השכנה בגינה הציבורית שאין לנו אותה עכשו האים אני יכול לצאת לגג הבטון שלה למטרת מרפסת בלבד? האים אני צריך לשלם גם אים אני לא יוצא למטרת בניה רק למרפסת?

ארז מירב
    מנהל בפורום

Re: יציאה למרפסת

שלום,  במידה ואתה משתמש בגג שלה כמרפסת עליך לבקש היתר בניה לפתיחת הדלת ולבניית המעקה וכן עליך להשתתף איתה בעלויות בניית הגג.

ארז מירב -meirav.com" target="_blank">יועץ מומחה לנושאי תכנון ורישוי        

ארז מירב
    יועץ מומחה בתחום התכנון והרישוי,
    הכנת חוות דעת לבימ"ש ויעוץ אדריכלי כללי
    erezmeirav1@gmail.com
    erez-meirav.com

ohad123
    משתתף

Re: יציאה למרפסת

לאחרונה צץ בראשי רעיון מיוחד.. ת מיד חלמתי שיהיה לי ג'קוזי בבית ועדיף במרפסת..   ועכשיו אנחנו גם פותחים מרפסת .. השאלה היא האם אפשר להוציא ברזים וכאילו צינורות  מים לכיוון המרפסת על מנת שנוכל לעשות את הג'קוזי שם? יש אפשרות לעשות דבר כזה גם אם אין שם הכנה מלפני כן?

ארז מירב
    מנהל בפורום

ג'קוזי במרפסת

שלום, במידה ואתם לא בקומת הקרקע. ובמידה ומדובר בג'קוזי ספא גדול- יש להתייעץ עם קונסטרוקטור לגבי העומס שיופעל על התקרה. מדובר בנושא בטיחותי ממדרגה ראשונה. לגבי אינסטלציה- לא אמורה להיות בעייה כלל, ניתן למשוך צנרת ניקוז ומים מכל מקום לכל מקום. תתייעצו עם אינסטלטור.

ארז מירב -meirav.com" target="_blank">יועץ מומחה לנושאי תכנון ורישוי        

ארז מירב
    יועץ מומחה בתחום התכנון והרישוי,
    הכנת חוות דעת לבימ"ש ויעוץ אדריכלי כללי
    erezmeirav1@gmail.com
    erez-meirav.com

מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.
דילוג לתוכן