Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

סימון חניה פרטית

• This topic is empty.
מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
    hhbbss
    משתתף

סימון חניה פרטית

שלום !!!
    אני מתגורר בבניין רב קומות ולחלק מהדיירים , אך לא לכולם יש הצמדת חניה בטאבו וכאלה שמוצמד אליהם אף 2 חניות . 
    1.היתי מעוניין לדעת כיצד על פי החוק צריך לסמן ואו לשלט את החניה כך שרק בעל החניה יוכל לחנות בחנייתו ? (רוב הדיירים לא מעוניינים לסמן את חניותיהם כלל )
    2. האם הצבת עמוד מחסום בחנייה הפרטית דורש היתר או אישור מהעייריה ?
    3. כיצד אפשר להתמודד עם שכן שחונה בחנייה הפרטית ? האם ניתן לתבוע אותו
     בדרך כלשהיא ?
    תודה מראש  

ארז מירב
    מנהל בפורום

Re: חסימת חניה פרטית

שלום, להלן תשובות: 1.היתי מעוניין לדעת כיצד על פי החוק צריך לסמן ואו לשלט את החניה כך שרק בעל החניה יוכל לחנות בחנייתו ? (רוב הדיירים לא מעוניינים לסמן את חניותיהם כלל )-  למיטב ידיעתי אין חוק בנושא. אני מניח ששלט "חניה פרטית, רכב חונה יגרר!" יעשה את העבודה. 2. האם הצבת עמוד מחסום בחנייה הפרטית דורש היתר או אישור מהעייריה ?- עמוד מחסום מומלץ ולא דורש היתר. שער חניה מצריך היתר. 3. כיצד אפשר להתמודד עם שכן שחונה בחנייה הפרטית ? האם ניתן לתבוע אותו  בדרך כלשהיא ?  בדרך משפטית- תוכל לפנות למפקח על בתים משותפים שדן בסכסוכי שכנים. זו אכן הסגת גבול. כמו כן מומלץ לבצע את ההליך הבא:  לשגר לשכן מכתב התראה מעורך-הדין, ואם זה לא עוזר ניתן לפנות לבית-המשפט בבקשה לצו מניעה קבוע בליווית פיצויים כספיים מתאימים. יש לתעד ולהציג תמונות של רכב השכן החונה בחניה שלכם כך שניתן יהיה לראות את מספרו. כדאי לצלם עיתון יומי מאותו היום ברקע התמונה. סביר שבית-המשפט ייתן לך את מבוקשך, קרי: צו מניעה שיאסור על השכן לחנות בקביעות במקום ושהפרתו תגרור הליכים ספק פליליים של ביזיון בית-המשפט. כמו-כן יפסוק בית-המשפט במקרה כזה הוצאות משפט ושכר טרחת עורך-דינכם בהם ייאלץ לשאת הצד השני, ולעיתים גם מספר אלפי שקלים פיצויים עבורכם. הייעוץ נלקח ממאמר של עו"ד תומר ח. הנריק ריטרסקי.

ארז מירב -meirav.com" target="_blank">יועץ מומחה לנושאי תכנון ורישוי        

ארז מירב
    יועץ מומחה בתחום התכנון והרישוי,
    הכנת חוות דעת לבימ"ש ויעוץ אדריכלי כללי
    erezmeirav1@gmail.com
    erez-meirav.com

olaster
    משתתף

Re: סימון חניה פרטית

יש לתעד ולהציג תמונות של רכב השכן החונה בחניה שלכם כך שניתן יהיה לראות את מספרו. כדאי לצלם עיתון יומי מאותו היום ברקע התמונה. __אדריכל

חניה

שלום אני גרה בבית דו משפחתי ויש לי חניה מסודרת אבל בית קרוב אלי יש מספרה ובאים מלא בעיקר צעירים וחונים איך שבא להם וסוגרים לי את החניה אי אפשר להיכנס ואי אפשר לצאת תמיד צריך לריב איתם.וגם לרקן זבל זה מקשה השאלה היא אם מותר לי לסמן פס מסביב לשער וממי לבקש אישור בתודה

מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.
דילוג לתוכן