Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

סכסוך עם אדריכלית

• This topic is empty.
מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
    -3716
    משתתף

סכסוך עם אדריכלית

שלוםאני מעוניין לדעת כיצד עלי לנהוג לגבי האדריכלית שעמה אני עובד, אני שילמתי לה את כל הסכום כמסוכם בהסכם ביננו,(הנ'ל היתה עוסקת פטורה)אך היא פנתה אלי לפני כחודש וטענה כי היא אינה עוסקת פטורה יותר ועלי לשלם לה את המעמ בגין התשלום האחרון אשר בוצע בחודש 12/08 ,אני סירבתי כמובן כי בהסכם ביננו כתוב במפורש כולל מעמ,בעקבות כך היא מחזיקה את כל התוכניות ואינה מסרבת לשתף פעולה ואינה עונה לטלפונים אלא רק באמצעות סמס,ביקשתי שתביא בורר שלה אך היא מסרבת ואני צריך להתחיל בבניה בדחיפות והיא מחזיקה אותי כשבוי מאחר ושילמתי לה את כל הכסף לצערי הרב. למי עלי לפנות,כי תביעה תיקח הרבה זמן. אנא עזור לי 

ארז מירב
    מנהל בפורום

Re: סכסוך עם אדריכלית

שלום,על פניו, נראה כי באם בחוזה מסוכם בפירוש על סכום כולל מע"מ, אין שום הצדקה חוקית למה שהיא עושה. יתרה מכך: גם אילו הייתה לה סיבה חוקית לבקש עוד 15.5% על התשלום האחרון, הרי שעדיין הייתה צריכה למסור את התכניות (על מנת לא לגרום לך נזקים כבדים) ולפתוח נגדך בהליך משפטי נפרד.אני ממליץ לך לפנות לעו"ד העוסק בתחום המקרקעין (אמליץ לך על אחד במייל הפרטי שלי) ולבקש ממנו לשלוח לה מכתב התראה דחוף ומאיים טרם תביעה. אל תהסס לאיים בתביעה של כל הנזקים הכספיים הנגרמים לך כתוצאה מכך שהיא לא מוסרת את התכניות. מנסיוני, מכתב שכזה אמור "לשחרר" מיידית את התכנית… ועוד דבר, אל תשכח לציין כי בשל הפרת החוזה, ובמידה ולא תעביר את התכניות תוך שבוע, אתה רואה את עצמך חופשי לפנות לאדריכל אחר אשר יכין לך תכניות עבודה על בסיס היתר הבניה הקיים ברשותך. כמובן שגם את שכרו של האדריכל היא תאלץ לשלם. erez@architecture.org.il

ארז מירב
    יועץ מומחה בתחום התכנון והרישוי,
    הכנת חוות דעת לבימ"ש ויעוץ אדריכלי כללי
    erezmeirav1@gmail.com
    erez-meirav.com

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.
דילוג לתוכן