Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

• This topic is empty.
מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
    הדר גז
    משתתף

שלום,
    אני מצרפת סקיצה כדי שיהיה יותר ברור, האם אני צריכה קיר מגן מבטון מול דלת הממ"ד אם יש לי מרחק מהדלת של 4.60?
    אם אני מסמנת 45 מעלות מהדלת יש לי מדרגות שיש בהם חלון, האם יאשרו לי את הממ"ד ללא קיר הדף מבטון?ומבלי לבטל את החלון שיש במדרגות?

ארז מירב
    מנהל בפורום

דלת ממ"ד ללא קיר הדף

שלום, לפי תקנות פיקוד העורף- ממ"ד, סעיף 2, ישנה טבלה א' שמפרטת כי במקרה ויש קיר בלוקים מול הדלת (הקיר שבשרטוט שלך שמכיל את דלת הכניסה לח' הרחצה), והמרחק בין דלת הממ"ד לקיר החיצוני של הבניין גדול מ-4 מ'. ניתן למקם בקיר הזה חלון בגודל 1.2 מ"ר. ראי גם סעיף 2.4.

ארז מירב -meirav.com" target="_blank">יועץ מומחה לנושאי תכנון ורישוי        

ארז מירב
    יועץ מומחה בתחום התכנון והרישוי,
    הכנת חוות דעת לבימ"ש ויעוץ אדריכלי כללי
    erezmeirav1@gmail.com
    erez-meirav.com

הדר גז
    משתתף

השאלה היא האם החלון במדרגות

השאלה היא האם החלון במדרגות הוא בסדר ולא יעירו עליו או שיבטלו אותו(כי אם אני לוקחת 45 מעלות מכיוון הדלת ממ"ד זה ממשיך עד למדרגות עצמם)?החלון מתחיל מגובה +1.70    

ארז מירב
    מנהל בפורום

ביטול קיר הדף

כמו שראיתי המרחק הוא 4.60. וכמו שכתבתי- במקרה ויש קיר בלוקים מול הדלת (הקיר שבשרטוט שלך שמכיל את דלת הכניסה לח' הרחצה), והמרחק בין דלת הממ"ד לקיר החיצוני של הבניין גדול מ-4 מ'. ניתן למקם בקיר הזה חלון בגודל 1.2 מ"ר. ראי גם סעיף 2.4.

ארז מירב -meirav.com" target="_blank">יועץ מומחה לנושאי תכנון ורישוי        

ארז מירב
    יועץ מומחה בתחום התכנון והרישוי,
    הכנת חוות דעת לבימ"ש ויעוץ אדריכלי כללי
    erezmeirav1@gmail.com
    erez-meirav.com

מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.
דילוג לתוכן