Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

גודל חניה מינימלית

• This topic is empty.
מוצגות 15 תגובות – 91 עד 105 (מתוך 113 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
    ארז מירב
    מנהל בפורום

חניה בבניין משותף

כמו שכתבתי חניה במקביל אפשרית. אורך כל תא חניה צ"ל 5 מ'. רוחב 2.5 מ'. צריך לבדוק את עניין היציאה ברוורס

ארז מירב -meirav.com" target="_blank">יועץ מומחה לנושאי תכנון ורישוי        

ארז מירב
    יועץ מומחה בתחום התכנון והרישוי,
    הכנת חוות דעת לבימ"ש ויעוץ אדריכלי כללי
    erezmeirav1@gmail.com
    erez-meirav.com

חניית נכה ליד הבית

ארז שלום רב, בשנה האחרונה עברתי לבניין שבו יש לי חניה בטאבו ברוחב 230 סמ. אני 100 אחוז נכה עם מוגבלויות ועם תג נכה לרכב. ראיתי באחד מפירסומייך כאן, שהרוחב המינימאלי לחניית נכה אמור להיות 350 סמ.(או 300 סמ?) האם לדעתך המלומדת, אני אוכל לדרוש חניה ליד הבית שתוכל לאפשר לי לצאת ולהכנס לרכב בנוחות? אשמח לקרוא המלצותייך

ארז מירב
    מנהל בפורום

חניית נכה ליד הבית

שלום, רוחב תא לנכה: 300 ס"מ. אני מניח שמדובר במו"מ מול הקבלן, משום שעליו לעדכן את תכנון החניון. אפשר להתייעץ עם עו"ד.  

ארז מירב
    erezmeirav1@gmail.com
    erez-meirav.com

בקשת חניה מהרשות המקומית

תודה רבה על המענה המהיר, הבניין כבר בנוי לצד חלוקת החניה ואין לי יכולת להיתדיין מול הקבלן. האם לנוכח זאת, יש לי טיעון ודאי לקבלת חניה מהרשות המקומית?

ארז מירב
    מנהל בפורום

בקשת חניה מהרשות המקומית

בוודאי. תא החניה שברשותך לא מאפשר לך להתנייד. הרשות המקומית צריכה לספק לך מקום חניה מסודר. מציע לכתוב לרשות המקומית, בצירוף חוו"ד של יועץ תחבורה שמספר את הסיפור ומצטט את התקנות.

ארז מירב
    erezmeirav1@gmail.com
    erez-meirav.com

המלצה על יועץ תחבורה

היי ארז, תודה רבה על התשובות המקצועיות והמלומדות. האם תוכל להמליץ לי על יועץ תחבורה שכזה?, אולי אתה?

ארז מירב
    מנהל בפורום

יועץ תחבורה

להלן רשימת יועצי תחבורה

ארז מירב
    erezmeirav1@gmail.com
    erez-meirav.com

מידות מינימליות של חניה ברחוב/כביש

מה הן המידות המינימליות של חניה ציבורית ברחוב? קיים מסמך רשמי? אם העיריה מסרבת לבטל חניה במקום, לאיזה גורם ממשלתי או שיפוטי כדאי לפנות? סיבה לשאלה: בקטע רחוב קצר מאוד ליד ביתי החניה מותרת והמכוניות בה מפריעות לצאת מהחצר.

ארז מירב
    מנהל בפורום

מידות מינימליות של חניה ברחוב/כביש

שלום, המידות אינן שונות בכביש או בחניון. להלן מידות לרוחב חניה, מתוך תקנות התכנון והבניה 1965: רוחב מינימלי: 230 ס"מ רוחב חניה ליד עמוד/ קיר: 255 ס"מ בין שני עמודים/ קירות: 280 ס"מ אורך: חניה מול קיר, או עצם קשיח: 500 ס"מ חניה בשטח חופשי: 475 ס"מ (תקף לחניה ברחוב, אלא אם היא פינתית מול אבן שפה, או קיר) חניה מול אבן שפה (כש 50 ס"מ חופשיים מעבר לאבן): 425 ס"מ

ארז מירב
    erezmeirav1@gmail.com
    erez-meirav.com

חניה ברחוב מפריעה לכניסה לחצר, למי לפנות

חניה ברחוב מפריעה לכניסה לחצר שלי. פניה לוועדת התנועה בעירייה נדחתה. למי לפנות? לאיזה אגף במשרד התחבורה? או לבית משפט לעניינים מקומיים? תודה.

ארז מירב
    מנהל בפורום

חניה ברחוב מפריעה לכניסה לחצר

שלום, יש לפנות ליועץ תנועה, לקבל חוו"ד שתומכת בכם. עם זה לפנות שוב לועדת התמרור. במידה ויש שוב תשובה שלילית לפנות לעו"ד המתמחה בתכנון ובניה. 

ארז מירב
    erezmeirav1@gmail.com
    erez-meirav.com

האם החניה תקנית

שלום אשמח לעזרתכם מצורפת תמונה של חניה מהיתר בניה. רוחב מקיר לקיר 2.80 רוחב חניה 2.20 הרכב צריך להיות צמוד לצד אחד כדי שאפשר להעביר בלוני גז שנמצאים אחרי חניה. תודה מראש על עזרה

Sgorbov

האם החניה תקנית

שלום אשמח לעזרתכם מצורפת תמונה של חניה מהיתר בניה. רוחב מקיר לקיר 2.80 רוחב חניה 2.20 הרכב צריך להיות צמוד לצד אחד כדי שאפשר להעביר בלוני גז שנמצאים אחרי חניה. תודה מראש על עזרה

Sgorbov

האם החניה תקנית

Sgorbov

האם החניה תקנית

Sgorbov

מוצגות 15 תגובות – 91 עד 105 (מתוך 113 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.
דילוג לתוכן